امام به فرزند ملت توصیه کرد در انتخابات 96 نامزد نشود. برای کسی که برنامه ای برا انتخابات 96 نداشت ، این توصیه خوشحال کننده بود ، چرا که مسعولیت از دوشش برداشته شد.و این به وضوح در او بعد شنیدن توصیه مشخص بود.

اما پشت بلندگو ، و پی بندش خنده حضار ان هم بعد سخنان دیروزش خیلی تلخ بود.تلخی که با نامه فرزند ملت تا حد زیادی از دهن رفت.

اما عکس العمل رسانه های چپ و راست که با تعبیر امام همه در یک قطب جا میگیرند، جالب بود.

همانهایی که تا دیروز حرف از رد صلاحیت میزدند، همانهایی که خبر سازی میکردند که مثلا فلانی وعده 250 هزار تومانی داده است،همانهایی که ورود احمدی نژاد به انتخابات رو با رفتار پوپولیستیش خطرناک میدونستند و میگفتند هر کاری باید کرد تا او ورود نکند... الان که خیالشان راحت شده ، نظرها ، تزها و نقد هایی میکنند که... مثلا این که او اگر می امد به سبب کارنامه اش رایی نداشت(همان اقایی که میگفت خطرناک است) و امام با این کارش سبب حفظ ابروی او و همچنین پوشاندن تقلب 88 شده است.

بماند این نقد ها

ولی الان اقای روحانی دیگر نیازی به رای هفت هشت درصد به اصطلاح اصلاح طلب رو در خود نمیبینه، و اصلاح طلب ها باید تا 1400 صبر کنند و چه بسا در این دوره باقی مانده ، همه اشان قلع و قمع شوند.

اما نکته اخر

این توصیه امام قابل پیش بینی بود

بعد فرمان نرمش قهرمانانه، بعد تقدیم قضیه هسته ای به دولت همان یار و یاور قدیمی مورد اعتماد ، بعد تصویب بدجام ، بعد خط قرمز های راهبردی و... . شاید هم بقول دوستی این توصیه هم راهبردی برای بدجام بوده است.

طبق بدجام و اسناد محرمانه اش

نباید شخصی مانند احمدی نژاد راس باشد.

تمام

(بد نوشتم/ببخشید)

منبع : بهمپس |توصیه امام (نائب امام)
برچسب ها : امام ,توصیه ,بدجام ,انتخابات ,توصیه امام ,احمدی نژاد